Згода на обробку персональних даних

Згода з розсилкою

Заповнюючи форму на нашому сайті — ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності. Також ви погоджуєтеся з тим, що Адміністрація Сайту має право розголошувати ваші особисті дані в наступних випадках:

1) З Вашої згоди: У всіх інших випадках перед передачею інформації про Вас третім сторонам Адміністрація Сайту зобов'язується отримати Ваше явне згоду.

2) Компаніям, працюючим від нашої особи: Адміністрація Сайту співпрацює з іншими компаніями, що виконують від нашого обличчя функції бізнес підтримки, в зв'язку з чим Ваша особиста інформація може бути частково розкрита. Адміністрація Сайту вимагає, щоб такі компанії використовували інформацію тільки з метою надання послуг за договором; їм забороняється передавати цю інформацію іншим сторонам у ситуаціях, відмінних від випадків, коли це викликано необхідністю надання обумовлених послуг. Адміністрація Сайту також розкриваємо узагальнену неперсоніфіковану інформацію при виборі постачальників послуг.

3) Дочірнім та спільним підприємствам: Під дочірнім або спільним підприємством розуміється організація, не менше 50% пайової участі якої належить Компанії. При передачі інформації партнеру по дочірньому або спільному підприємству Адміністрація Сайту вимагає не розголошувати цю інформацію іншим сторонам у маркетингових цілях і не використовувати Вашу інформацію будь-яким шляхом, що суперечить Вашим вибором. Якщо Ви вказали, що не хочете отримувати будь-яких маркетингові матеріали, Адміністрація Сайту не буде передавати інформацію своїм партнерам по дочірнім та спільним підприємствам для маркетингових цілей.

4) На спільно позиціонуються або партнерських сторінках: Адміністрація Сайту може ділитися інформацією з компаниями-партнерами, разом з якими реалізує спеціальні пропозиції і заходи щодо просування товару на спільно позиціонуються сторінках нашого сайту. При запиті анкетних даних на таких сторінках Ви отримаєте попередження про передачу інформації. Партнер використовує будь-яку надану Вами інформацію згідно з власним повідомленням про конфіденційність, з яким Ви можете ознайомитися перед наданням інформації про себе.

5) При передачі контролю над підприємством: Адміністрація Сайту залишає за собою право передавати Ваші анкетні дані у зв'язку з повною або частковою продажем, або трансфертом нашого підприємства або його активів. При продажу або трансферт бізнесу Адміністрація Сайту надасть Вам можливість відмовитися від передачі інформації про себе. В деяких випадках це може означати, що нова організація не зможе далі надавати Вам послуги або продукти, раніше надаються нашою Компанією.

6) Правоохоронним органам: Адміністрація Сайту може без Вашого на те згоди розкривати особисті дані третім сторонам по кожній з наступних причин: щоб уникнути порушень закону, нормативних правових актів або постанов суду; участь в урядових розслідуваннях; допомогу в запобіганні шахрайства; а також зміцнення або захист прав Компанії або її дочірніх підприємств.

Вся особиста інформація, яка передана Вами для реєстрації на нашому сайті, може бути в будь-який момент змінена або повністю видалено з нашої бази за Вашим запитом. Для цього Вам необхідно зв'язатися з Адміністрацією Сайту будь-яким зручним для Вас способом, використовуючи контактну інформацію, розміщену в спеціальному розділі нашого сайту.

Якщо Ви захочете відмовитися від отримання листів нашої розсилки, ви можете це зробити в будь-який момент за допомогою спеціальної посилання, яка розміщується в кінці кожного листа.