• # 1

  Рейтингу проєктувальників СЕС в Україні від платформи GetMarket

 • # 4

  Рейтингу генеральних підрядників СЕС від платформи GetMarket

 • Вищій рівень

  акредитації EPC-контракторів «Укргазбанку»

ПРО ЕНЕРГЕТИЧНУ ГРУПУ EDS

Працює в Україні з 2010 року.

EDS - холдинг з горизонтальною інтеграцією, яка дозволяє мати власні технології і компетенції в розвитку проєктів, проєктуванні, будівництві об'єктів енергетики, виробництві електрообладнання, експлуатації об'єктів енергетики, будівництво доріг і об'єктів нерухомості.

Основна спеціалізація - будівництво об’єктів енергетики, у тому числі проєктування та будівництво промислових СЕС в форматі EPC.

300+ МВт

300+ МВт

побудовано з 2017 року
1000+ МВт

1000+ МВт

запроєктовано з 2017 року
600+

600+

співробітників у складі групи
38 ПС

38 ПС

реконструйовано та побудовано з 2010 року
33 СЕС

33 СЕС

побудовано у форматі EPC-контрактора з 2017 року
2 ВЕС

2 ВЕС

оснащено кабельними лініями та підключено до енергомереж за допомогою EDS з 2018 року

Участь в експертних спільнотах

Член Дніпропетровської та Київської торгово-промислових палат

Член бізнес-спільноти Клубу Енергетики (Energy Club)

Член Європейсько-Української Енергетичної Асоціації (EUEA)

Член Асоціації сонячної енергетики України (АСЕУ)

Візія Місія Цінності

Візія

Ми заряджені енергією для втілення найамбітніших проєктів, динамічно та ефективно ведемо бізнес і володіємо силою для того, щоб контролювати електричну енергію, яка служить людям, не приносячи шкоди нашій планеті.

Сьогодні у портфелі замовлень групи EDS одночасно знаходяться до 25 об'єктів у сфері розвитку проектів, проєктування, будівництва та експлуатації сонячних електростанцій, виробництва електрощитового обладнання, будівництва та реконструкції електричних підстанцій, будівництва доріг і електропостачання об’єктів нерухомості.

Місія

З перших днів створення і по теперішній час група EDS залишається вірною головній меті — створювати інноваційні рішення для комплексного підходу до потреб клієнта у сфері енергозабезпечення та енергетики.

Цінності

Чесність

Ми чесні перед собою і клієнтами, ведемо бізнес відповідально.

Послідовність

Ми неухильно і послідовно розвиваємося, роблячи сильніше та екологичніше нашу країну.

Вміння втілювати мрію в реальність

Ми вміємо мріяти і володіємо досвідом для втілення будь-яких сучасних технічних рішень в сфері традиційной та альтернативної енергетики, а також електропостачання.

Гідність

Ми прагнемо працювати з тими, хто поділяє наші принципи.

Основні віхи розвитку EDS

2020

Збудовано «з нуля» наймасштабніший проєкт групи EDS - високовольтну електричну підстанцію ЦПС 330/35 кВ «Запорізька ВЕС» у м.Надеждине для збору потужності Запорізької ВЕС 500 МВт. Після розширення відкрито EDS Power - потужний промислово-логістичний хаб зі складання електрощитового обладнання.

2019

Вихід на ринок вітряної енергетики та укладання першого міжнародного контракту з китайським системним інвестором PowerChina – на будівництво кабельних ліній для Сиваської вітряної електростанції.

 

EDS Project посів 1 місце рейтингу проєктувальників СЕС за версією інвестиційної платформи GetMarket.

EDS Engineering увійшов в ТОП-5 (4 місце) рейтингу генеральних підрядників СЕС за версією інвестиційної платформи GetMarket.

Група EDS отримала вищий рівень сертифікації EPC-контракторів від Укргазбанку.

2018

Започатковано новий напрямок діяльності – девелопмент.
Річний обсяг побудованих групою EDS об'єктів ВДЕ досяг 40 МВт.

2017

Сумарний обсяг виробництва електрощитового обладнання досяг 1500 одиниць.
Побудована і запущена перша промислова сонячна електростанція «Сан Енерджі» 2 МВт в Підгородному (Дніпропетровська область).

2016

Вхід групи EDS в бізнес відновлюваної енергетики.

2015

Зібрана перша одиниця електрощитового обладнання під торговою маркою EDS.

2011-2014

Становлення групи EDS та початок співпраці з низки проєктів з такими великими гравцями ринку, як ДТЕК, МХП, мережа АТБ, Інтерпайп, Українська залізниця.

2010

Засновані енергетична та інжинірингова ланки групи EDS.

2009

Заснований будівельний напрямок групи EDS.

Показники роботи

Кількість співробітників групи EDS

Оборот групи EDS

Сталий розвиток

Участь в дуальній системі освіти та допомога у розвитку матеріально-техничної бази профільних для групи EDS вишів.

EDS розуміє важливість якісної профільної вищої освіти в умовах дефіциту кадрів і приділяє багато уваги взаємодії з вищими навчальними закладами, що готують майбутнє покоління енергетиків. Саме тому група EDS на постійній основі бере участь у дуальній системі освіти студентів Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» (м.Дніпро), а також облаштовує навчальні лабораторії сучасним smartgrid-обладнанням. З його допомогою студенти мають змогу дізнаватися, як саме працює обладнання на об’єктах енергетики.

Інвестування в розвиток команди

Ми розуміємо, що розвиток можливий тільки за умови постійного навчання. Як відповідальний бізнес, ми інвестуємо кошти в профільне навчання власної команди. Зокрема, в 2020 році управлінський состав EDS пройшов модульний курс формату міні-MBA, а для спеціалістів на місцях кожного місяца проводяться навчальні курси з профільних дисциплін та дотримання норм та правил охорони праці.

Обмін експертизою та участь в оцінюванні знань

Члени команди EDS каждого року займають місця в складі екзаменаційних комісій у профільному вищому навчальному закладі - НТУ «Дніпровська політехніка», тому що для нас важлива якість навчання. Крім цього, промислово-логістичний хаб #EDS_Power завжди гостинно приймає відвідувачів із числа студентів та викладачів з навчальних закладів енергетичної спрямованості.  

Ми ведемо бізнес відповідально, неухильно і послідовно розвиваємося, роблячи сильніше та екологичніше нашу країну.

Група EDS будує об’єкти відновлюваної енергетики тільки на землях, непридатних для ведення сільськогосподарської діяльності. Під час реалізації проєкту з будівництва кабельних ліній Сиваської СЕС в Херсонській області команда EDS дбайливо переносила на інші місця рідкі рослини, що траплялися на шляху будівельної техніки

Соціальна відповідальність

ПІДТРИМКА СПОРТУ

Волейбольний клуб «Аланта», м.Дніпро

http://www.alanta.com.ua/

Переможець Вищої ліги чемпіоната України 2019/2020.

Жіноча волейбольна команда створена в 2018 році при підтримці энергетичної групи EDS та компанії «АСКА-Девелопмент». Домашня арена для тренувань знаходиться в смт. Слобожанський біля Дніпра.

У ВК «Аланта» грають волейболістки з Дніпра, Запоріжжя, Полтави, Луганська, Донецька і Миколаєва. Також функціонує фарм-клуб «Аланта-2», яка зараз грає в першій лізі чемпіонату України.

Розвиток регіонів присутності по програмі #BuildHereBuildNow

Ми впевнені, що бізнес повинен робити життя регіонів, де він працює, кращим. Тому EDS веде постійний діалог з громадами регіонів присутності, намагаючись задовольняти потреби людей.

Протягом 2020 року силами групи EDS проведено наступні заходи:

 • відремонтовано дах площею 690 кв. м Мордвинівської сільської середньої школи в Запорізькій області;
 • подарунки дітям-переможцям конкурсу до Дня захисту довкілля з Покровської громади в Дніпропетровській області;
 • подарунки до Дня захисту дітей дітям з обмеженими можливостями Межиричської громади в Дніпропетровській області;
 • обладнання спортивним інвентарем будівлі центру соціального захисту «Довіра» в м.Дніпрі та новорічні подарунки його вихованцям.

ДОПОМОГА МІСТУ В ЧАСИ КАРАНТИНУ

Під час весняного карантину 2020 року група EDS надала адресну допомогу у розмірі біля 1 млн грн обласній клінічній лікарні ім. І.І.Мечникова (м.Дніпро) на закупку комплектуючих для апаратів ШВЛ, масок, дезинфікуючих засобів тощо.

Ми змінюємо енергетику України. Кожен день.

Keep energy under control